Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Kralupy ve 2. kole porazily v prodloužení Velké Popovice

23.09.2019 | Lenka Macáková

A- tým porazil HC Slavoj Velké Popovice

2. kolo | Sobota 21.09.2019, 18:15
 

HK Kralupy nad Vltavou - HC Slavoj Velké Popovice

4:3 pp

0:1, 3:0, 0:2

Branky:
22. Student,
29. Hanžl,
33. David,
64. Kaprál

Diváci: 200
 
 
 
Ohlasy

Kralupy nastoupily poprvé na domácím ledě v novém soutěžním ročníku krajské hokejové ligy. Na jejich zimní stadion přijel soupeř z Velkých Popovic. Stejně jako v posledním utkání v Černošicích, i dnes měli kralupští velké množství vylučovaných hráčů.
Kralupané se v první periodě na ledě hledali. Hned první přesilovou hru potrestal Maňas již ve 4. minutě utkání – 1:0. Tato třetina byla více než vyrovnaná.
Ve druhé třetině předvedly Kralupy opravdovou lavinu a byla pouze v jejich režii. Postupně se trefili 22. min Robin Student, 29. min Martin Hanžl a individuální akci ve 33. min předvedl Martin David, který si v podstatě narazil o hostujícího brankáře Žingora a z dorážky zavěsil přímo do pravého horního růžku hostující branky. Po druhé třetině myslím, že na stadionu nikdo nepochyboval o tom, že by domácí nedokázali zápas dohrát do vítězného konce.
Ovšem stejně jako vypadala z pohledu Kralup prostřední část, tak závěrečná třetina byla výborná z pohledu hostujícího mužstva z Popovic. V rozmezí necelé minuty mezi 42. a 43. min bylo srovnáno po brankách Freislera a Vacka. Celou třetí třetinu bušil Slavoj na vrata. Domácí ve svém pásmu zcela zamknul. Všechny střely pokryl tradičně výborně chytající brankář domácích Jirka Exner. Kralupy zazvonily dvakrát na brankovou konstrukci vždy po rychlém brejku. Závěrečný tlak domácí ustáli a bylo jasné, že se půjde do prodloužení.
Nastavení už byla loterie. Šťastnějším bylo domácí mužstvo, které rozhodlo ve vlastním oslabení brankou Jakuba Kaprála z 64. minuty.

Příští sobotu 28. září 2019 zajíždí Kralupy v rámci 3. kola krajské ligy do Příbrami, kde se střetne s místním B mužstvem.


Dušan Sikela, trenér HK Kralupy:

„Začátek utkání moc nevyšel, dostali jsme rychlou branku. Pak jsme se už rozjeli, spoustu střel, spoustu šancí, ale bohužel bez góla. Do druhé třetiny jsme udělali nějaké změny, to se povedlo a prostřední část jsme i díky tomu celkem přesvědčivě vyhráli 3:0. Bohužel zase bylo vyloučení, začátek třetí třetiny hra v oslabení, padl gól na 3:2 v zápětí na 3:3. Pak už jsme klidně mohli i prohrát. Prakticky celá třetí třetina byla z naší strany v oslabení, spousta vyloučených hráčů. Soupeř měl obrovský tlak, který jsme s velkým štěstím přežili. V prodloužení bylo zase vyloučení z naší strany a díky výbornému gólmanovi a naší bojovností jsme utkání dotáhli do vítězného konce.“

 
 

Utkání
Muži | Sobota 10.10.2020, 17:00
5. kolo
7:3
HC Poděbrady - HK Kralupy
 
Junioři | Sobota 10.10.2020, 13:45
9. kolo
3:0
Chrudim - HK Kralupy
 
Dorost | Sobota 10.10.2020, 15:00
7. kolo
1:2
HK LEV Slaný - HK Kralupy
 
Týden Hokeje
Aktuální články
Klubové směrnice

Vážení rodiče, vážení hráči Klubu,   dovolujeme si Vás s předstihem před účinností informovat, že Výkonný výbor...

 
Sdělení – hráčské příspěvky

Vážení hráči, rodiče, vedoucí a trenéři, jistě mnoho z Vás nejednou napadlo, jaké má Klub plány...

 
SPORT A MY!

OSM OTÁZEK PRO DESET OSOBNOSTÍ KRALUPSKÉHO SPORTU: Hronová, Šuda, Kubištová, Cimler, Štěpán, Langmaier, Jirák, Štajer, Hamza, Hájek

 
Vracíme se na led
 
Jak trénovat doma
 
Kapitán dorostu Matyáš Toulec hodnotí začátek sezóny
 
Starší žáci rozjeli online tréninky
 
Tréninky v době nouzového stavu
 
Bojovník víkendu Honza Šulc
 
Lake Placid po čtyřiceti letech zažily i Kralupy
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS