Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Domácí turnaj 3. tříd

03.04.2023 | Natálie Čergičová

Po roce se opět sešlo na domácím ledě osm týmů!

Stejně jako v minulém roce pořádaly Vydry ročníku 2014 celodenní turnaj Vydrák Cup. Kralupský zimní stadion tentokrát hostil 8 týmu. Hráči našich dvou týmů mohli poměřit své síly s kvalitními soupeři SC Marimex Kolín, HC Teplice Huskies, TJ Tatran Sedlčany, HC Poděbrady, HC Děčín a Piráti Chomutov. V turnaji byly týmy rozděleny do dvou skupin. V každé skupině bojoval vždy jeden domácí celek.

Do prvního zápasu vyrazily Vydry s odhodláním zvítězit. Zápas se vyvíjel od samého začátku na jedničku. Děčínští střelci nedokázali kralupskému tlaku odolat, proto se naši hráči mohli zaslouženě radovat z prvního vítězství.

Piráti z Chomutova byli pro náš tým oříšek. Nikdo nevěděl, co čekat. Na brance Pirátů zvonily tyčky, zatímco do naší padaly góly. Ze strany budoucího vítěze celého turnaje jsme mohli vidět pohlednou kombinační hru. A také proto Piráti ukořistili další body do tabulky. Někteří hráči tuto prohru nesli opravdu těžce, s návaly vzteku a pláče.

Poslední zápas ve skupině proti Kozlům z Kolína neproběhl podle představ našich kluků. Kralupský brankář sice zarputile střežil svou svatyni, nicméně zbytek Vyder nechalo svou skvělou hru v šatně, a díky tomu se na konci mohl radovat soupeř.

Na druhé straně kralupští hráči B týmu odehráli těžké zápasy se silnými soupeři z Teplic, Sedlčan a Poděbrad. Sbírali tak velmi cenné zkušenosti do dalších zápasů.

Perličkou sobotního turnaje byly dovednostní soutěže. Čtyři hvězdy z každého týmu soutěžily ve 4 disciplínách. Zatímco v rychlosti dominoval chomutovský hráč, ve střelbě neměla konkurenci kralupská třináctka Jaroslav Fencl, když mu dvakrát zacinkal zvon pověšený na branku. Drama se odehrálo hlavně v disciplíně nájezdy. Z jedné soutěže vyšel hvězdný gólman a zároveň nejlepší nájezdník. V počtu nastřílených gólů jednoznačně zvítězil náš střelec Daniel Bílek #4. Všichni šampióni si odnesli diplom, sošku a malý dárek.

Postup ze skupiny nedopadl pro naše hokejisty úplně snově. Skončili na třetím místě, a nezbývalo jim nic jiného než se v play off utkat proti vlastním. To bylo to, co si od začátku nikdo z nich nepřál. Teda pokud by se nejednalo o finále. Bohužel zápasu ale chybělo napětí i spád. Tentokrát si z turnaje ani jeden kralupský tým pohár neodnesl. 

Na pomyslné příčky vítězů vystoupal tým z Teplic (3. místo), Kolína (2. místo) a Chomutova (1.místo). Po závěrečném vyhlášení si zaslouženě všechny týmy odnesly do kabiny dort, šampaňské a také každý hráč svou dárkovou tašku. Nejlepším hráčem kralupského Áčka byl vyhlášen Ondřej Vlachynský #18 a z Béčka odměnu vybojoval Adam Zabilanský #20.

Všem fanouškům děkujeme za úžasnou atmosféru, díky nim zde nechybělo bubnování doprovázené hlasitým povzbuzováním. Věříme, že si turnaj všichni hráči i rodiče pořádně užili. 

 
Utkání A-tým
Muži | středa 04.10.2023, 18:00
HC Děčín - HK Kralupy nad Vltavou
 
Muži | sobota 30.09.2023, 17:00
3. kolo
2:3
Písek - HK Kralupy
 
Muži | středa 27.09.2023, 18:30
HK Kralupy nad Vltavou - HC Stadion Vrchlabí
5:6 pp (1:0, 3:4, 1:1 – 0:1)
 
Utkání mládeže
Junioři | neděle 08.10.2023, 13:45
4. kolo
VS.
HK LEV Slaný - HK Kralupy
 
Junioři | neděle 11.02.2024, 17:45
26. kolo
0:0
HC Mělník - HK Kralupy
 
Dorost | neděle 24.09.2023, 13:55
2. kolo
6:7
HK Kralupy - HK LEV Slaný
 
Partneři
Škola hokejových talenů
Pojď hrát hokej
Aktuální články
 
© eSports s.r.o. & HK Kralupy nad Vltavou RSS