Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Sestava starších žáků A velmi prořídla a soupeři toho nemilosrdně využili

15.03.2023 | Natálie Čergičová

Ve velmi oslabené sestavě, tedy hned bez několika opor sehráli starší žáci poslední dvě utkání. A na výsledcích to bylo znát.

Ve středu v oslabené sestavě sehráli kralupští starší žáci odložené utkání ve Slaném. Protihráči utkání zcela ovládli a pro kralupské hráče tedy skončilo velmi nepříznivým výsledkem. Bohužel v samotném utkání a bezprostředně po utkání sestava kralupských žáků ještě více prořídla a další hráči, kteří jsou základními kameny týmu, ulehli (ať již se zraněním či s nemocí). Bylo tak nutné odložit domácí utkání s týmem HC Sparta Praha. Do Poděbrad jsme v neděli vyrazili s doplněným týmem o hráče SŽ B a v obou zápasech starším žákům pomohli. Příkladně bojoval a velké srdce ukázal Patrik Šebek, který je vůdčí osobností mladších žáků. Nedělní utkání začalo dobře. Kralupský tým se v úvodu utkání dostal do vedení a vše vypadalo na minimálně vyrovnané utkání. Avšak po výborné první třetině kralupští přenechali aktivitu domácím, kteří se dostali do tempa a převzali vedení do svých rukou. Ze strany našich hráčů nebyla druhá třetina moc povedená. Na začátku třetí třetiny se dvěma slepenými góly podařilo hostům vyrovnat, avšak domácí tento vývoj utkání nezlomil. Ba právně naopak. Poté, kdy hosté nevyužili svou šanci dostat se do vedení, poděbradští žáci vstřelili rovnou pět gólů a o výsledku bylo rozhodnuto. Na kralupských hráčích je však třeba ocenit, že ani ve velmi oslabené sestavě, bez velkých opor týmu, se nevzdali a zejména někteří hráči (především Matěj Černý, Patrik Šebek, a v druhé polovině utkání i Tomáš Jung a Jan Hrdina) ukázali obrovskou bojovnost a vůli se nevzdat v žádné situaci, za žádného stavu. A nelze opominout, že podstatnou část utkání skvěle odchytal a tým svými zákroky doslova držel Filip Matyáš a následně v závěru utkání i Šimon Petráš. Věříme, že tento týden přinese kralupským starším žákům zlepšení zdravotního stavu a návrat na led, jelikož víkend mají žáci opět zaplněný. 

 
Partneři
mestokralupy.cz
Škola hokejových talenů
Pojď hrát hokej
Aktuální články
Soustředění 4. třídy

Druhý prodloužený květnový víkend se rozhodli hráči ročníku 2014 prožít spolu, aktivně a na horách.

 
Dorostenci zahájili suchou přípravu

Již v pondělí 17. 4. 2023 zahájili kralupští dorostenci suchou přípravu pod taktovkou trenérů Aleše Drozdy a Josefa Kaisra. 

 
Kralupy na GASAG CUPu - turnaj U10

Hráči 4. třídy doplněni o nejlepší hráče 3. třídy HK Kralupy se o víkendu 22. -23. dubna...

 
Turnaj mladších žáků v Mariánských Lázních
 
Rozhodnutí STK ČSLH - nedohrané utkání - Kralupy x Bílina
 
4. třída a jejich zakončení sezóny
 
Domácí turnaj 3. tříd
 
Poslední domácí zápas kralupských starších žáků A utekl v závěru
 
Turnaj 3. třídy v Nymburku
 
Informace ke kvalifikaci o II. ligu
 
 
© eSports s.r.o. & HK Kralupy nad Vltavou RSS