Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Vydřené, těsné, šťastné, ale zasloužené vítězství v Benátkách starších žáků A

07.03.2023 | Natálie Čergičová

Tento bojovný zápas pro kralupské začal velmi slibně!

Již ve 3. minutě šli kralupští borci do vedení 1:0. Dlouho si své vedení drželi, ale pak dostali vyrovnávací gól, a to soupeře nakoplo. Hned na to přidal další. Po první třetině tedy vedly Benátky nad Kralupami 2:1.

 

Ve druhé třetině se naši starší žáci poučili ze svých chyb a po šesti minutách bylo srovnáno. Následně hosté hráli přesilovku, ve které si vzali vedení zpět. Bohužel soupeř rychle odpověděl, a tak se šlo do kabin za stavu 3:3.

 

Do začátku třetí třetiny vstoupili Kralupy s velkou sebedůvěrou a na ledě se bili jeden za druhého. Skutečně skvělý týmový výkon! Mušketýrské jeden za všechny a všichni za jednoho platilo bezezbytku. Po třech minutách třetí třetiny se kralupští blýskli nádherným gólem a vrátili tak vedení opět Kralupům. Soupeř se ale nevzdal a se štěstím dostal puk za brankovou čáru. Bylo tedy znovu rychle vyrovnáno. Pak se ale začal tento vyrovnaný zápas lámat. Nejprve přišlo skvělé napadání velmi dobře hrajícího kralupského Tomáše Junga, který svou aktivitou donutil benátské k riskantní přihrávce, kterou však Tomáš zachytil a jeho spoluhráč střelou od modré zaskočil brankáře domácích. Stav byl tedy 5:4 pro Kralupy. V následné minutě se naši hráči dlouho nemohli vymotat ze svého obranného pásma. Pak ale přišla dobrá hra do těla a po celý zápas aktivní a poctivě hrající Hynek Janda skvěle a chytře posunul puk do středního pásma, kdy po střele z půlky na benátskou bránu k překvapení vysílené pětice kralupských borců puk zapadl přímo za záda gólmana Benátek. Přišlo tedy vedení 6:4. V závěru Benátky snížili na 6:5, ale to už si kralupští hokejisté pohlídali a vyhráli tak tento důležitý a skutečně po všech směrech vyrovnaný zápas 6:5. Kralupský trenér po zápase svým svěřencům poděkoval za skvělý týmový výkon, bojovnost a obětavost. A podle slov pana trenéra nesmí být opomenut parádní výkon kralupského Jana Hrdiny, který podle vyjádření kralupského lodivoda na benátském ledě odehrál patrně nejlepší utkání v sezóně. 

Gratulujeme!


 
Partneři
mestokralupy.cz
Škola hokejových talenů
Pojď hrát hokej
Aktuální články
Soustředění 4. třídy

Druhý prodloužený květnový víkend se rozhodli hráči ročníku 2014 prožít spolu, aktivně a na horách.

 
Dorostenci zahájili suchou přípravu

Již v pondělí 17. 4. 2023 zahájili kralupští dorostenci suchou přípravu pod taktovkou trenérů Aleše Drozdy a Josefa Kaisra. 

 
Kralupy na GASAG CUPu - turnaj U10

Hráči 4. třídy doplněni o nejlepší hráče 3. třídy HK Kralupy se o víkendu 22. -23. dubna...

 
Turnaj mladších žáků v Mariánských Lázních
 
Rozhodnutí STK ČSLH - nedohrané utkání - Kralupy x Bílina
 
4. třída a jejich zakončení sezóny
 
Domácí turnaj 3. tříd
 
Poslední domácí zápas kralupských starších žáků A utekl v závěru
 
Turnaj 3. třídy v Nymburku
 
Informace ke kvalifikaci o II. ligu
 
 
© eSports s.r.o. & HK Kralupy nad Vltavou RSS