Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Turnaj 3. třídy v Tachově

07.03.2023 | Natálie Čergičová

O víkendu 4.3. – 5.3. vyrazilo celkem 9 hráčů na dvoudenní turnaj do Tachova. 

Jelikož cesta je dlouhá a začátek turnaje byl naplánován na sobotní brzké ráno, pojali chlapci tento turnaj zároveň jako teambuilding. Všichni se proto rozhodli, že vyrazí již o den dříve. Díky vstřícnosti pořadatele si mohli dát své věci do kabiny již v pátek večer, pak vyrazili do hotelu, a nakonec zašli na společnou večeři. Parta malých hokejistů byla skvěle naladěna. 

Na kralupské Vydry čekalo 7 pro ně neznámých soupeřů - Sokolov, Rokycany, Slaný, Skuteč, Vimperk, Vansdorf a v neposlední řadě domácí borci z Tachova. Hrálo se systémem každý s každým, 2x15 minut. Na ledě se vždy utkali tři naši hokejisté proti třem protihráčům. I když se naši střelci na stupně neprostříleli, byla to pro ně užitečná zkušenost a dobrá škola. Mohli sami posoudit na čem je potřeba ještě zapracovat, aby mohli fungovat jako jeden tým.

Pro kluky to byl první vícedenní turnaj, který si od samého začátku velmi užívali. Delší přestávky zaplnili hraním fotbalu, střelbě na branku nebo také k průzkumu okolí. 

Velký díky patří našemu realizačnímu týmu, především trenérům Marku Němcovi a Pavlu Kroužilovi, kteří se v každé chvíli snažili kluky motivovat, vést, podporovat. Určitě to nebyla jednoduchá práce! Jejich čas a úsilí kluci na konci turnaje odměnili velkým potleskem. 

 
Partneři
mestokralupy.cz
Škola hokejových talenů
Pojď hrát hokej
Aktuální články
Soustředění 4. třídy

Druhý prodloužený květnový víkend se rozhodli hráči ročníku 2014 prožít spolu, aktivně a na horách.

 
Dorostenci zahájili suchou přípravu

Již v pondělí 17. 4. 2023 zahájili kralupští dorostenci suchou přípravu pod taktovkou trenérů Aleše Drozdy a Josefa Kaisra. 

 
Kralupy na GASAG CUPu - turnaj U10

Hráči 4. třídy doplněni o nejlepší hráče 3. třídy HK Kralupy se o víkendu 22. -23. dubna...

 
Turnaj mladších žáků v Mariánských Lázních
 
Rozhodnutí STK ČSLH - nedohrané utkání - Kralupy x Bílina
 
4. třída a jejich zakončení sezóny
 
Domácí turnaj 3. tříd
 
Poslední domácí zápas kralupských starších žáků A utekl v závěru
 
Turnaj 3. třídy v Nymburku
 
Informace ke kvalifikaci o II. ligu
 
 
© eSports s.r.o. & HK Kralupy nad Vltavou RSS