Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Náročný víkend starších žáků aneb body zůstaly na prázdninách

22.02.2023 | Natálie Čergičová

Po jarních prázdninách čekal kralupské starší žáky náročný zápasový víkend, tedy hned dvojzápas.

Do sobotního zápasu někteří hráči „přestoupili“ téměř přímo ze sjezdovky, což se podepsalo především na přesnosti zakončení. Nikoliv však na zápasovém zápalu. První třetina sobotního domácího utkání tak byla, co se týče ryze hokejového výkonu patrně tou nejlepší, kterou se doposud v letošní sezóně domácí hráči prezentovali. Byl to opravdu z jejich strany krásný hokej. Jen výsledek nekorespondoval s průběhem utkání. Celé utkání je tak možné shrnout lapidárně: „chodilo to dobře, ale neselo to“. I tak si domácí borci po utkání vysloužili za svůj skvělý výkon velký potlesk domácích fanoušků.

 

V neděli se tým starších žáků vypravil k venkovnímu utkání do Říčan. Po relativně vyrovnané první třetině postihl naše hráče herní výpadek po téměř polovinu druhé třetiny, a tak říčanští hokejisté odskočili do výraznějšího vedení. Jak je to však pro naše borce charakteristické, každé utkání bez ohledu na stav dobojují až do konce, a za žádných okolností se nevzdávají. Třetí perioda tak byla z pohledu kralupských žáků tou nejlepší v celém utkání. Věříme, že „do dobré“ z obou zápasů si hráči odnesou do dalších utkání a pan trenér tak nebude muset psát žádost na „nejvyšší místa“, aby příští jarní prázdniny byly třeba v květnu. Ještě naše kluky čeká řada zajímavých soupeřů.

 
Partneři
mestokralupy.cz
Škola hokejových talenů
Pojď hrát hokej
Aktuální články
Soustředění 4. třídy

Druhý prodloužený květnový víkend se rozhodli hráči ročníku 2014 prožít spolu, aktivně a na horách.

 
Dorostenci zahájili suchou přípravu

Již v pondělí 17. 4. 2023 zahájili kralupští dorostenci suchou přípravu pod taktovkou trenérů Aleše Drozdy a Josefa Kaisra. 

 
Kralupy na GASAG CUPu - turnaj U10

Hráči 4. třídy doplněni o nejlepší hráče 3. třídy HK Kralupy se o víkendu 22. -23. dubna...

 
Turnaj mladších žáků v Mariánských Lázních
 
Rozhodnutí STK ČSLH - nedohrané utkání - Kralupy x Bílina
 
4. třída a jejich zakončení sezóny
 
Domácí turnaj 3. tříd
 
Poslední domácí zápas kralupských starších žáků A utekl v závěru
 
Turnaj 3. třídy v Nymburku
 
Informace ke kvalifikaci o II. ligu
 
 
© eSports s.r.o. & HK Kralupy nad Vltavou RSS