Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

HOKEJOVÝ KLUB MĚNÍ LOGO: JE MODERNÍ A MÁ KONKRÉTNÍ TVÁŘ

17.11.2022 | Libor Štajer

Vážení hráči i příznivci kralupského hokejového klubu,
s nadšením Vás informujeme, že mimořádná valná hromada kralupského hokejového klubu, která se konala na samém začátku měsíce listopadu, schválila změnu loga Klubu!

Klubu se totiž podařilo od Středočeského kraje získat podstatnou dotaci na finančně náročnou akci: výrobu hráčských dresů. Stávající dresy užíváme již od roku 2015, věříme, že nové dresy vydrží opět minimálně 8-10 sezón. Možnost vyrobit nové dresy byla ideální příležitostí otevřít skutečnou diskusi na již několikrát naťuknuté téma případné modernizace klubového loga! Z jarní diskuse na řádné valné hromadě Klubu tak vyplynul pro Výkonný výbor Klubu úkol připravit možné návrhy loga tak, aby nové logo bylo především moderní, ctilo pro Klub typické barvy a podporovalo konkrétní klubovou identitu, a to jak u malých hráčů Klubu, tak i v A-týmu. Příprava loga byla pečlivá, v rámci diskusí o možné podobě zdravě náročná. Proběhlo několik interních diskusí, jak v rámci vedení Klubu, tak následně mezi hráči i trenéry Klubu. Na mimořádné valné hromadě byly představeny dva finální návrhy možného loga Klubu. Valná hromada drtivou většinou přítomných členů Klubu vybrala toto nové logo:

Nové logo HK Kralupy - Vydra

Ujišťujeme Vás, že stávající název Klubu: HOKEJOVÝ KLUB KRALUPY NAD VLTAVOU, z. s. zůstává nezměněn.

Připomínáme, že každé užití loga (i názvu Klubu) podléhá výslovnému předchozímu schválení Výkonného výboru Klubu, a nové logo Klubu bude pro zvýšení (zdůraznění) právní ochrany přihlášeno jako ochranná známka. Postupně se nové logo objeví ve všech komunikačních a reklamních materiálech Klubu.

Na závěr této zprávy bychom chtěli ještě upřímně poděkovat jak Středočeskému kraji, tak kralupským společnostem Bidfood Kralupy s.r.o. a MONTAKO s.r.o. za významné dotace, díky kterým budou mít naše hokejové děti a mládež nové dresy. Příspěvky dalších sponzorů pak umožní výrobu nových dresů i pro A-Tým Klubu, které slavnostně pokřtíme v sobotu 10. prosince na domácím utkání A-týmu proti HC Hvězda Praha. Sledujte naše zprávy a přijďte nás podpořit.

Výkonný výbor
HOKEJOVÝ KLUB KRALUPY NAD VLTAVOU, z. s.

 
Utkání A-tým
Muži | sobota 04.02.2023, 16:30
20. kolo
VS.
SK Černošice - HK Kralupy
 
Muži | sobota 21.01.2023, 17:30
18. kolo
4:3
HC Mělník - HK Kralupy
 
Muži | úterý 17.01.2023, 18:30
15. kolo
5:4
Kolín - HK Kralupy
 
Utkání mládeže
Junioři | čtvrtek 02.02.2023, 18:15
1. kolo
VS.
Slovan Ústí - HK Kralupy
 
Junioři | sobota 14.01.2023, 17:40
28. kolo
5:2
HK Kralupy - HC Kobra
 
Dorost | sobota 28.01.2023, 12:25
14. kolo
4:3
HK Kralupy - HC Benátky
 
Partneři

mestokralupy.cz

Škola hokejových talenů
Pojď hrát hokej
Aktuální články
Winter classic turnaj 4. tříd

V neděli 15. 1 se odehrál Winter classic turnaj 4. tříd v Roztokách. 

 
Starší žáci A a jejich zápas plný zvratů

V sobotu dopoledne sehráli kralupští starší žáci A krásný zápas s letenskými Letci a byl to zápas plný nečekaných zvratů. 

 
Fanouškovské dresy OBJEDNÁVKY

Vážení fanoušci kralupského hokeje,děkujeme za Vaši podporu kralupského hokeje! Reagujeme na Vaši velkou poptávku a nabízíme Vám...

 
Sobotní turnaj 3. třídy v Neratovicích
 
Mistrovské utkání 3. třídy v Rakovníku
 
Sobotní domácí vítězství nad pražskou Kobrou posunulo juniory do bojů o postup do ligy.
 
Víkendová utkání SŽ B
 
Utkání kralupských prvňáků a druháků
 
Přijďte v sobotu 14. ledna podpořit juniory
 
Mladší žáci v novém
 
 
© eSports s.r.o. & HK Kralupy nad Vltavou RSS