Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Poslední zápas starších žáků, aneb souboj se Slaným

09.04.2022 | Filip Janda

V sobotu 26.3 hráli žáci poslední sezónní zápas se Slaným. Mladší žáci bohužel v posledním zápase výhru neuhájili a prohráli 3:6. Kvůli nemoci nebo zranění do zápasu starší žáci nastupovali v devíti, a ještě je doplňovali tři mladší žáci. Z předchozího zápasu bylo jasné, že se bude jednat o velice vyrovnaný zápas.

1. třetina

Hned v šesté minutě poslal domácí do vedení kapitán týmu Filip Janda a zařídil domácím vedení. Za chvíli však Slaný dokázalo srovnat, a ještě ve hře 4 na 4 navýšit skóre na 1:2. Ani ne za dvě minuty skóre srovnal po střele obránce Vašek Smejkal a do kabin se šlo za stavu 2:2.

 

2. třetina

Po začátku druhé třetiny opět vstřeleným gólem poslal svůj tým do vedení kapitán týmu a hned devět sekund na to duo Smejkal – Janda zvýšilo stav na 4:2. V dalším střídání bylo odměněno nasazení Vaška Smejkala, který dovršil gólem svůj Hattrick. V půlce třetiny Slaný využilo přesilovky a snížilo stav na 5:3. Ke konci třetiny pak náskok zvýšil svým třetím gólem a zároveň dovršil svůj hattrick Filip Janda.

 

3. třetina

Nepřipravenost domácího týmu na začátku třetiny hned využily hráči ze Slaného, kteří opět snížili náskok Kralup. Pak však Slaný chybovalo a početní výhodou třicet sekund nato zvýšil skóre a ukončil přesilovku svým čtvrtým gólem kapitán domácích. O deset minut později skóroval Dan Baloun, který si tak nejhezčím gólem zápasu nadělil dárek k jeho narozeninám. V druhé půlce poslední třetiny přidal na svůj první sezónní pátý gól Filip Janda. V poslední minutě pak Slaný stanovil gólem konečný výsledek 9:5.

 

Po dřině přichází slavení

Kralupští hokejisté oslavili své vítězství tradičními „rybičkami” a poděkovali divákům. Poté se přesunuli do kabiny, kde klasickou hokejovou oslavou uctili hokejového boha. Pak následovalo trenérovo poděkování za celou sezónu a když trenéři opustili kabinu, naladili svůj reprák a slavili své vítězství.

 

Poděkování

Jako kapitán týmu chci poděkovat všem klukům a holkám za krásnou sezónu, a i když jsme někdy prohrávali, pořád to šlo. Především chci všechny pochválit za to, že opravdu chcete hrát a snaží se. Také chci poděkovat za kabinu, přestože tam někdy byly hádky, převládala legrace, a když šlo o vážnou věc, tak i vážnost. A největší díky, myslím i za celý tým, patří trenérům, kteří to s námi neměli jednoduché, a přesto to nevzdali. Díky

 

 
Utkání A-tým
Muži | neděle 04.12.2022, 16:15
13. kolo
VS.
HC Benátky - HK Kralupy
 
Muži | sobota 26.11.2022, 18:15
12. kolo
7:3
HK Kralupy - HC Benešov
 
Muži | sobota 19.11.2022, 17:00
11. kolo
0:1
HC Poděbrady - HK Kralupy
 
Utkání mládeže
Junioři | neděle 04.12.2022, 09:15
20. kolo
VS.
HC Kobra - HK Kralupy
 
Junioři | pátek 25.11.2022, 17:15
17. kolo
8:5
HC Rakovník - HK Kralupy
 
Dorost | neděle 27.11.2022, 10:40
2. kolo
1:4
HK Kralupy - HC Buldoci
 
Partneři

mestokralupy.cz

Škola hokejových talenů
Pojď hrát hokej
Aktuální články
Náborová akce přilákala dvě desítky nejmenších hokejistů

Hokejový klub Kralupy nad Vltavou už po jedenácté pořádal ve spolupráci s ČSLH nábor malých hokejistů ve věku 4-8 let v rámci...

 
HOKEJOVÝ KLUB MĚNÍ LOGO: JE MODERNÍ A MÁ KONKRÉTNÍ TVÁŘ

Vážení hráči i příznivci kralupského hokejového klubu, s nadšením Vás informujeme, že mimořádná valná hromada kralupského...

 
Nový sponzor klubu

Máme velkou radost, že náš mládežnický hokej podpoří od této sezóny nový hráč s číslem 211.

 
Přijďte v sobotu 26.11.2022 od 09:00 hodin na zimní stadion v Kralupech nad Vltavou na akci Týden hokeje
 
2.třídu vyzval na souboj HC Rakovník
 
Pozvánka na hokejové derby! HK Kralupy - HC Junior Mělník
 
Přátelská utkání 2. třídy 1. a 2. října
 
Bitva mladších žáků proti HC Kobra Praha
 
2. třída vyzvala doma SC Kolín
 
FRANCIE DEN PO DNI
 
 
© eSports s.r.o. & HK Kralupy nad Vltavou RSS