Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Muži mají první cennou výhru

23.10.2018 | Lukáš Turza

Z venkovního utkání v Rakovníku vezeme výhru 0:1!!! Po bojovném výkonu, vyhecovaném průběhu a skvělém Jirka Exner v brance jsme uhájili vedení!

6. kolo | Neděle 21.10.2018, 17:00
 

HC Rakovník - HK Kralupy nad Vltavou

0:1

(0:0,0:1,0:0)

Z venkovního utkání v Rakovníku vezeme výhru 0:1!!! Po bojovném výkonu, vyhecovaném průběhu a skvělém Jirka Exner v brance jsme uhájili vedení!

HC Rakovník - HK Kralupy 0:1 (0:0,0:1,0:0)
Branka: Martin Prazienka (Jakub Kaprál)HC Rakovník:

HK Kralupy nad Vltavou: Exner (Martin Kosina) - Dušan Sikela, Jakub Mařík, Tomáš Prášek, Bunda, Kašpar, Matěj Kulhavý, Kryštof Dvořák - Pražienka, Kaprál, Marek Homolka; Ondra Davídek, Tomáš Exy Roubal, Josef Kučera, Ota Řehák, Martin Hanžl, Ondra Balada; Wayne Aarts.

Komentář
 
 
 

Komentář Jakuba Kaprála k utkání:

 

Konečně se nám podařilo neinkasovat hned na začátku utkání. Soupeř nás sice v první třetině herně přehrával, ale parkrát jsme také zahrozili my. Ve druhé třetině začali být domácí nervózní a hra se dost kouskovala a srovnala se. Hrálo se na obě strany. Po naši vstřelené brance jsme se dostali do tlaku a měli několik dalších golových šanci. Ve třetí třetině jsme bojovali o udržení výsledku. Rakovník v posledních deseti minutách začal využívat více obránce v útočném pásmu a tlačil se do branky. Už jim dost tekly nervy a nechali se několikrát v závěru zbytecne vyloučit. Stav 0:1 jsme naštěstí udrželi. Připomínalo mi to utkání s Kralovákem, ale tentokrat jsme to zvládli lépe. Vyzdvihl bych kvalitní týmový a obětavý výkon v defenzívě. Zjednodušili jsme hru v naši třetině. Určitě to nebylo ideální a stále je tam dost chyb, ale všechny napravil Jirka Exner v brance. Byl hráčem zápasu a chytil několik tutovek domácích. Jeho určitě nejlepší zápas sezóny a zasloužená 0! Konečně se k nám také v důležitých momentech přiklonilo štěstí

 
 
 
Ohlasy

 
 

.

Pojď hrát hokej
Portál HK Kralupy backloop logo 
Aktuální články
Zpovídali jsme Pepu Zajíce

Před derby a polovina sezóny, co na to Pepa?

 
Smolná prohra

V Kutné Hoře nás čekal nepříjemný soupeř. Domácí nás v první třetině přehrávali a zaslouženě vedli 1:0.

 
Dorost zvládl domácí utkání na výbornou

I přes dvě minulé prohry, zvládl dorost domácí utkání na výbornou a body zůstávají doma!Skvělá práce!

 
Úspěchy Kralupských Vyder i mimo led!
 
První okresní derby na domácím ledě!!
 
Pozvánka na domácí zápasy
 
Pozvánka na Juniory
 
Zhodnocení základní části MŽ
 
Dorost proti neporaženému HC Krkonoše Vrchlabí
 
V sobotu na Vlašim
 
Utkání
Muži | Sobota 17.11.2018
10. kolo
3:1
Kutná Hora - HK Kralupy
 
Junioři | Neděle 18.11.2018, 14:30
15. kolo
5:3
SK Kadaň - HK Kralupy
 
Dorost | Neděle 18.11.2018, 10:10
14. kolo
4:3
HK Kralupy - Vlci Jablonec
 
Starší žáci | Sobota 10.11.2018, 12:45
10. kolo
2:7
HK Kralupy - Sparta Praha
 
Mladší žáci | Sobota 10.11.2018, 10:45
10. kolo
2:4
HK Kralupy - Sparta Praha
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.