Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Muži mají první cennou výhru

23.10.2018 | Lukáš Turza

Z venkovního utkání v Rakovníku vezeme výhru 0:1!!! Po bojovném výkonu, vyhecovaném průběhu a skvělém Jirka Exner v brance jsme uhájili vedení!

6. kolo | Neděle 21.10.2018, 17:00
 

HC Rakovník - HK Kralupy nad Vltavou

0:1

(0:0,0:1,0:0)

Z venkovního utkání v Rakovníku vezeme výhru 0:1!!! Po bojovném výkonu, vyhecovaném průběhu a skvělém Jirka Exner v brance jsme uhájili vedení!

HC Rakovník - HK Kralupy 0:1 (0:0,0:1,0:0)
Branka: Martin Prazienka (Jakub Kaprál)HC Rakovník:

HK Kralupy nad Vltavou: Exner (Martin Kosina) - Dušan Sikela, Jakub Mařík, Tomáš Prášek, Bunda, Kašpar, Matěj Kulhavý, Kryštof Dvořák - Pražienka, Kaprál, Marek Homolka; Ondra Davídek, Tomáš Exy Roubal, Josef Kučera, Ota Řehák, Martin Hanžl, Ondra Balada; Wayne Aarts.

Komentář
 
 
 

Komentář Jakuba Kaprála k utkání:

 

Konečně se nám podařilo neinkasovat hned na začátku utkání. Soupeř nás sice v první třetině herně přehrával, ale parkrát jsme také zahrozili my. Ve druhé třetině začali být domácí nervózní a hra se dost kouskovala a srovnala se. Hrálo se na obě strany. Po naši vstřelené brance jsme se dostali do tlaku a měli několik dalších golových šanci. Ve třetí třetině jsme bojovali o udržení výsledku. Rakovník v posledních deseti minutách začal využívat více obránce v útočném pásmu a tlačil se do branky. Už jim dost tekly nervy a nechali se několikrát v závěru zbytecne vyloučit. Stav 0:1 jsme naštěstí udrželi. Připomínalo mi to utkání s Kralovákem, ale tentokrat jsme to zvládli lépe. Vyzdvihl bych kvalitní týmový a obětavý výkon v defenzívě. Zjednodušili jsme hru v naši třetině. Určitě to nebylo ideální a stále je tam dost chyb, ale všechny napravil Jirka Exner v brance. Byl hráčem zápasu a chytil několik tutovek domácích. Jeho určitě nejlepší zápas sezóny a zasloužená 0! Konečně se k nám také v důležitých momentech přiklonilo štěstí

 
 
 
Ohlasy

 
 

.

Aktuální články
Muži derby těsně prohráli

V posledním utkání před play-off kralupské áčko těsně podlehlo v derby na Mělníku.

 
S Kobrou po třetině hotovo

Junioři zvítězili i v posledním domácím utkání před play-off. 

 
HK Kralupy v soutěžích

Ve fotogalerii přehled současného postavení kralupských týmů v soutěžích od mužů po pátou třídu.

 
Muži končí základní část derby s Mělníkem
 
Áčko porazilo Slaný
 
5. třída vítězně proti Rakovníku
 
Starší žáci vyhráli páté utkání v řadě
 
Junioři přehráli Chrudim
 
Mladší žáci vyhráli obě domácí utkání
 
Žáci o víkendu s polovičním úspěchem
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS