Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

A tým veze body z Vlašimi

13.10.2019 | Lenka Macáková

Áčko potvrdilo roli favorita na ledě Rytířů Vlašim a v bojovném utkání zvítězilo 6:3.

5. kolo | Sobota 12.10.2019, 17:30

HC Rytíři Vlašim - HK Kralupy nad Vltavou

3:6

2:2,0:1,1:3
Komentář

V rámci 5. kola krajské ligy zavítaly Kralupy na led vlašimských Rytířů.

Domácí celé utkání velmi dobře napadali a střežili střední pásmo, díky čemuž se kralupskému týmu těžko dostávalo do větších šancí.

Po vyrovnané první třetině, která skončila 2:2, se Kralupy dostaly ve druhém dějství do vedení, které už nepustily.

Ve třetí třetině odskočily Kralupané o dvě branky přesnou trefou Romana Verbíka, jehož gól byl nakonec vítězným. Po dvou brankách v závěru utkání se nakonec ukazatel skóre zastavil na poměru 3:6 ve prospěch Kralup, které se po zaváhání Slaného usazují na třetím místě západní skupiny.

HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS