Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Přípravná utkání MŽ a Dorostu

15.08.2019 | Lenka Macáková

Přípravná utkání v plném proudu!

Sezóna je v plném proudu na všech stadiónech v republice nevnímaje Kralupské barvy, které po prvním týdnu přípravy sehrály utkání na ledě soupeřů.

První utkání mladších žáků v kostrbaté sestavě v počtu 12 hráčů se zapůjčeným brankářem od hostů, vyzněl jasně pro barvy PZ Kladno rozdílem dvou tříd a brankový příděl 12:3 je více než jasný!
Čeká nás velká porce práce tuto kategorií restartovat!

Druhý přípravný zápas opět na Kladenské půdě odehráli naší dorostenci s extraligovým týmem PZ Kladno.
První třetina byla velice rychlá, Kralupské barvy se držely statečně a skóre po první třetině 1:1 bylo velice uspokojivé. I tribuny byly překvapeny, že ligové mužstvo hraje vyrovnanou partii !
Ovšem po přestávce se hra domácích změnila a naši mladíci již toto tempo nestíhali a extraligový rozdíl byl jasně vidět. A náš brankář měl plné ruce práce jak u Verdunu! Skóre 5:1 bylo jednoznačné. V poslední třetině byl pro domácí hokej zábavou a brankový příděl se zastavil na počtu 9:1!

Každý začátek je těžký. Věříme, že se vše bude zlepšovat a do soutěže budeme řádně připraveni.

Hlavní trenér Martin Dufek

Aktuální články
4. třída ve Slaném vítězně

V sobotu 11.1. se na ledě ve Slaném představila 4. třída. HK Kralupy. Kluci hráli na trochu jiném formátu hřiště, přesto podali parádní...

Žáci ve Slaném neuspěli

Po sobotní těsné porážce páté třídy, v neděli neuspěli na ledě tradičního soupeře ani žákovská mužstva. Starší žáci byli...