Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Trenérské obsazení kategorií pro sezónu 2019/2020

25.04.2019 | Lenka Macáková

Trenérské obsazení jednotlivých kategorií.

Vážení rodiče, hráči a příznivci klubu,

s blížícím se začátkem nové sezóny 2019/2020 si Vás dovolujeme informovat o trenérském obsazení jednotlivých kategorií a nejbližších záměrech klubu pro příští sezónu.

Suchá příprava začíná ve čtvrtek 2. května 2019.

Rozdělení kategorií a trenérů:

 

V kategoriích Základna, 1. a 2. třída Klub plánuje zajištění kvalitních tréninků stále se radostně

zvyšujícího počtu dětí, které do Klubu přichází, stejně jako v loňském roce, formou širokého trenérského týmu a intenzivní spolupráci s prověřenými a zkušenými asistenty, mezi které patří především: Simona Majrychová, Filip Štibran, Šimon Pírek, Robin Student, Lukáš Kříž, Petr Schaffer, Tomáš Helebrant atd.

Po dobu rekonstrukce střechy zimního stadionu máme v úmyslu vybudovat v minulosti již zmiňovanou střelnici a rozcvičovnu. V současné době probíhají finální jednání s vedením Kralupské sportovní a pevně věříme, že do prázdnin či během prázdnin se nám vše podaří zrealizovat. Budeme moc rádi, když Klubu s tímto jakkoliv (zejména řemeslně či finančně) pomůžete.

 Termín začátku druhé části přípravy (srpen), tj. trénink na ledě bude upřesněn ihned poté, co bude ukončena rekonstrukce zimního stadionu.

Závěrem bychom rádi touto cestou poděkovali Vám všem, kteří jste se podíleli na úspěšné nedávno skončené sezóně. Stejně tak děkujeme rodičům, že děti svěřili do „péče“ našeho Klubu!

 

Rodičům, dětem a všem, kteří mají rádi kralupský hokej, pak přejeme hodně zdraví, nadhledu, velkorysosti, štěstí, lásky a trpělivosti v nadcházející sezóně.

 

Výkonný výbor HK Kralupy

 
Aktuální články
Příprava mladších žáků v plném proudu

Mladší žáci zahájili přípravu stejně jako všechny ostatní kategorie 20. dubna. Společné tréninky pak začali 11. května, pod vedením...

 
Muž ošlehaný zámořským hokejem vede kralupské juniory

Do letošní sezóny vstoupil náš klub s několika změnami na postech trenérů jednotlivých kategorií. Asi tou nejzásadnější je změna v...

 
Aleš Drozda hodnotí první část přípravy dorostu

Tak jako všechny kategorie, zahájili i dorostenci 20. dubna suchou přípravu. První tři týdny probíhaly formou individuálních tréninků, v...

 
Letní příprava - 11. května začínají společné tréninky jednotlivých kategorií
 
Letní příprava
 
Realizační týmy 2020/2021
 
Kralupský Klub vítá nového trenéra
 
Poděkování a rozloučení
 
Pojď hrát hokej - jak trénovat doma
 
Dopis Radním města Kralupy - poděkování
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS