Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší žáci končí sezónu na turnaji v České Lípě

07.04.2019 | Lenka Macáková

Starší žáci ukončili sezónu turnajem v České Lípě

Poslední letošní hokejovou akcí Starších žáků byl turnaj "Pohár města Česká Lípa". V nekompletní sestavě, kdy někteří borci doléčovali drobné bolístky. Kluci v základní skupině nešťastně prohráli s Tachovem 2:3, poté dvakrát remizovali s Černošicemi 4:4 a Chemnitzem 1:1. V posledním utkání pak porazili Nový Bydžov 3:2.
Ve velmi vyrovnané skupině to znamenalo 4. místo a boj o konečnou 7. příčku, který kluci nezvládli a v posledním letošním utkání prohráli s týmem HC Mariánské Lázně 1:6.
Turnaj byl v podstatě kopií celé sezóny, na každou branku se kluci nadřeli, naopak poměrně snadno nechali skórovat soupeře. Dobré výkony střídaly slabší chvilky. Nyní je třeba si od hokeje odpočinout a v plné síle, s odhodláním nastoupit dril letní přípravy.

 
Aktuální články
Junioři vyhráli v prodloužení

Kralupští junioři dnes vybojovali vítězství nad pražskou Kobrou po velkém boji v prodloužení. Vyrovnané utkání rozhodl ve čtvrté...

 
Černý víkend dorostu

O uplynulém víkendu sehrál dorost HK Kralupy dvě poslední utkání základní části soutěže

 
Starší žáci vyhráli v Letňanech

Starší žáci zvítězili na ledě Letců, po ospalém začátku soupeře přehráli a vezou výhru. Po šesti odehraných utkáních jim patří...

 
Redstone extraliga juniorů - Kralupy poráží Chrudim
 
A tým veze body z Vlašimi
 
Starší žáci změřili síly se soupeřem z Dánska
 
Dorost potvrdil formu
 
A- tým zašlápl Sršně z Kutné Hory
 
Starší žáci opět vítězně
 
Kralupská akce „Týden hokeje“ se opět vydařila
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS