Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mladší Žáci B na turnaji v Lounech

02.04.2019 | Lenka Macáková

Úspěšný turnaj v Lounech

V sobotu 30. 3. 2019 vyrazili mladší žáci B na poslední akci letošní sezóny do Loun.

Na turnaji nás čekala tři utkání s hracím časem 2x20 minut hrubého času. Prvním soupeřem byl největší favorit turnaje – domácí Louny. Od první minuty bylo k vidění vyrovnané střetnutí a šance na obou stranách. Efektivnější v zakončení byli domácí. Po první polovině vedli už 2:0. Tým Kralup zbraně nesložil a naopak zvyšoval svůj tlak. Deset minut před koncem utkání jsme snížili na 2:1. Po zbytek utkání se hráči v bílém hnali za vyrovnáním a to se podařilo! Šťastnou střelou z nulového úhlu vyrovnal Smejkal. V posledních sekundách brankář Dušánek vytáhl skvělý zákrok a udržel pro Kralupy remízu 2:2!

Do dalšího zápasu s celkem Sedlčan jsme nastoupili po téměř tříhodinové pauze a na výkonu to bylo znát. Soupeři jsme měli co vracet. Týden před turnajem nás přehrál 4:3. Start zápasu se nám hrubě nepovedl. Soupeř měl jednu šanci za druhou a v první polovině skóroval hned třikrát. Ve druhé části přišla podobně jako v prvním duelu mobilizace. Naše hra se zlepšila a soupeře jsme začali dostávat po tlak. Podařilo se nám snížit na 2:3, ale závěrečná přesilovka
posílená o powerplay vyrovnání nepřinesla.

Vítězství v záverečném utkání s Benešovem by nám zajistilo nejhůře 3. místo v turnaji. Tentokrát jsme do utkání vstoupili velmi dobře a soupeřův brankář měl jeden těžký zákrok za druhým. Několik našich nájezdů bohužel brankou neskončilo. Přesto po pár minutách začali branky padat na obou stranách. Nejprve jsme se dostali do vedení 1:0 a poté 2:1. Krátce nato Benešov opět srovnal – 2:2. V posledních minutách viděli diváci šance na obou stranách, ale brankáři byli bezchybní.

V turnaji jsme obsadili konečné třetí místo, těsně za druhými Sedlčany. Jako jediní jsme obrali o bod jinak suverénní Louny. Všechna naše utkání byla dramatická do posledních sekund a byla plná emocí!

Děkujeme hráčům za plné nasazení a kvalitní výkony v turnaji! Všechna tři utkání patřila k nejlepším, která jsme v letošní sezóně odehráli.

Sestava HKK:
Dušánek, Vosáhlo – Šimral, Soukup, Novák, Horvát, Dvořák, Holý, Smejkal, Cozl, Šmol, Turba,
Haškovec, Jiřík.


Jakub Kaprál

 
Týden Hokeje

Aktuální články
Týden hokeje v Kralupech nad Vltavou

Přijďte ve středu 25. září 2019 v 16:00 hodin na zimní stadion  v Kralupech nad Vltavou na akci Týden hokeje!

 
Příprava Starších Žáků

Starší žáci zahájili přípravu kanonádou v Neratovicích.

 
Přípravná utkání MŽ a Dorostu

Přípravná utkání v plném proudu!

 
Junioři obsadili 3. místo na turnaji v Přerově
 
Přání do nové sezóny 2019/20
 
Hledáme posilu!
 
Hokejové prázdniny
 
Hodnocení sezóny 2018 - 2019 Juniorů
 
Pozvánka na Masarykův pohár
 
Dny Kralup 2019
 
Utkání
Muži | Sobota 16.02.2019
22. kolo
4:6
HC Buldoci - HK Kralupy
 
Junioři | Neděle 17.03.2019, 12:30
39. kolo
4:1
HK Kralupy - HC Energie
 
Dorost | Neděle 24.03.2019, 11:10
34. kolo
5:4
HK Kralupy - HC Česká Lípa
 
Starší žáci | Sobota 23.03.2019, 11:00
27. kolo
4:1
HC Benátky - HK Kralupy
 
Mladší žáci | Neděle 24.03.2019, 12:00
29. kolo
9:5
Velké Popovice - HK Kralupy
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.