Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Co říká trenér Martin Dufek na mezinárodní utkání svých svěřenců?

04.01.2019 | Lenka Macáková

Trenér Martin Dufek zhodnotil mezinárodní přátelské utkání Dorostu s týmem Slough Jets

V Novém roce dorost sehrál dvě přípravná utkání na domácí půdě proti Anglickému celku Slough Jets. Zápasy to byly opravdu kvalitní a musím vyzdvihnout dobrou připravenost hostujícího celku, který byl doplněn o pár našich juniorů, což proběhlo i v našich řadách. To nemění fakt, že výkon Slough Jets nám dokázal, že se již hokej hraje na dobré úrovni všude.

Výsledky pro Kralupské barvy nedopadly tak, jak by si možná hokejový fanoušek představoval. Prohry 2:7/0:6 jsou svým způsobem vysoké, což ukazuje jak hokej poskočil v Evropě.
Naši borci bojovali, hráli co jim síly stačili, ale tentokrát na nás soupeř vyzrál zakončením, rychlou důraznou hrou po celém kluzišti.
Pro kluky je takové klání  výborná zkušenost a konfrontace s týmy z Evropy.
Já osobně děkuji klubu za ekonomickou podporu, a že je vedení nakloněno takovým projektům. Samozřejmě patří i díky rodičům, kteří přispěli nemalým dílem!

Děkuji Všem!

 
Pojď hrát hokej
Portál HK Kralupy backloop logo 
Aktuální články
Dorost v neděli nestačil na Českou Lípu

Proti sobotnímu utkání si trenér dorostu připadal, že vede úplně jiný tým  a hráči po dvou výhrách zapomněli co je ctilo v...

 
Vítězný víkend Starších žáků

V sobotu vyhráli starší žáci na ledě pražské Kobry zcela přesvědčivě. Od prvních minut byli jasně lepší a během utkání...

 
Kanonáda dorostenců!

Víkend nám nabídl pro dorost dvojutkání, které mělo dvě strany rub a líc!V prvním zápase, kdy ze severu Čech přijelo mužstvo z...

 
Juniorka zvládla silného soupeře v závěru!
 
Letňany ukončily sérii výher Starších žáků
 
Tomáš Krčmář hodnotí dosavadní výkony svých svěřenců
 
Starší žáci znovu neporažení!
 
Novoroční výhra nad rivalem
 
Dorost veze cennou výhru z Jablonce!
 
Představení týmu Slough Jets
 
Utkání
Muži | Sobota 12.01.2019, 18:15
17. kolo
3:4
HK Kralupy - HC Rakovník
 
Junioři | Neděle 13.01.2019, 13:40
24. kolo
2:5
HC Klatovy - HK Kralupy
 
Dorost | Neděle 13.01.2019, 16:30
22. kolo
4:2
HC Česká Lípa - HK Kralupy
 
Starší žáci | Sobota 12.01.2019, 19:00
18. kolo
1:9
HC Kobra - HK Kralupy
 
Mladší žáci | Sobota 12.01.2019, 17:00
19. kolo
5:4
HC Kobra - HK Kralupy
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.